Double-click to start typing
Double-click to start typing
Double-click to start typing
Double-click to start typing
Double-click to start typing
Double-click to start typing
Double-click to start typing
Double-click to start typing

Methodist Acs

My School My Pride My Joy

Hari Promosi Badan Beruniform/ Kelab & Persatuan
4&5/2/2015

ACHIEVEMENT 2011

NAMA/UNIT UNIFORM 

1. Bee Swee Ning/ Kelab     Produk Koperasi Sekolah

2. Teng Chai Jing/BSSM

 

 

 

3. Tristan Chang Jun Han/Wushu(Jei Tan Tui)

 

4. Daniel Lim Chun Ren/Kelab Ping Pong

 

5. Chan Yuen Lin dan                 Chan

 

6. Bee Chern Thern/Per. Bahasa Inggeris

7.Resha a/p Chelvam, Woon Jie Xin, Annie Lau Leiyen, Priscilla a/p Vijaya Varna, Dharrshiny a/p Subramaniam, Davinia Yee Wei Lik, Shobna a/p Rama Krishan, Khairunisyah bt Abu Bakkar, Mohganathashini a/p Kannadasan, Shareenya a/p Prabhagharan, Syarifah Nur Hakimah bt Syed Bukhari, Krishnappriyaa a/p Gopi, Waynie Lau Lei Ling, Lee Jin Wen, Janenee a/p Nadarajah, Ranita a/p Thurairajah Garnarajah, Leow Lee En, Lishetra a/p Indran, Tham Ze Teng, Winnie Hooi Lei Mei, Grace Yeoh En Xin,Kisheen Kumar Nair, Syarifah Munirah Bt Syed Abbas, Dhiviashini a/p Kuberan, Mohamad Ashraff B Samsuri, Jaiyakandan a/l Tharumalingam, Parthiban a/l Katavarayan, Emmanuel Rufus, Alexandre De Costa Lim Zhong Cheng, Kelvin Lau Kai Xian, Pavitran a/l Chandran, Thurin a/l Asokan, Yogaprasad a/l Siva Roa, Arintrran a/l Arumugam, Manobiram a/l Apparoo/Pasukan Coral Speaking Sekolah

8.Tan Wen Kit, Cheong Jian Keong, Lee Kah Lok, John Siaw Hee Ginn, Song Hua Kang, Pong Qi Jian, Pong Qi Dong, Clive Lin Xi Bin, Chong Chin Keong, Sia Woei Jiann, Wai How Yew, Paw Ket Nin/Kelab Bola Keranjang

9. Chin Jia Hui, Ding Joe Yi, Mohd Hanif B Muslim, Zikkril B Mukhtar, Ahmad Narulhizam B Mohd Nazri, Israf B Ismail, Siti Amenna Bt Jessli, Muhd Syamin B Ghayas Ahmad, Nur Fakhira Bt Sufian, Mohd Zaidi B Abdullah, Shazrin B Zainurin, Tanusha a/p Kanapathi, Mohd Halim B Hassan, Mohd Syafiq Hasmadi B Mohd Helmi, Muhammad B Abd Rahman, Nurul Zulaikha Bt Abd Rahman, Jacklyn Lee Wing Yee, Amirah Hamizah Bt Azmir, Syahira Humaira Bt Ruslan, Tong Kwai Fam/Kelab Kebudayaan

10. Chong Wui Jun ( Ketua ), Pang Yee LIng, Carrine Chong, Lee Chee Yun, Wong Li Yen, Chan Yuen Zhe/BSSM

11. 13 Orang Pelajar/Pengakap

12. Syahira Humaira Bt Ruslan

13. Yeoh Wei Xiang

14. Pasukan BSMM

15. Pasukan Produk Koperasi Sekolah

16. Pesta Muzik Sekolah-Sekolah

17. BSMM

 

18. Pasukan Bola Keranjang Sekolah

19. BSMM  

20. Lim Ke Xin/Bola Keranjang

21. Pasukan Koir Sekolah

 

22. Clive Lin Xi Bin dan Pang Xi Jian

23. Pemain Bola Keranjang

24. BSMM

25. Shazrin B Zainurin

26. Chan Lip Seng

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PERINGKAT/PENCAPAIAN

Negeri/Anugerah Kokurikulum Terbilang JPNS

 

 

 

 

Negeri/Anugerah Kokurikulum Terbilang JPNS

 

 

 

Antarabangsa/Johan(Emas)

Anugerah Sukan JPNS 2011

 

 

 

 Daerah/Johan

 

 

 

 

 

Daerah/Johan dan

Daerah/Ketiga

 

 

 

 Daerah/Johan

Negeri/Naib Johan

 

 

 

 

 

Daerah/Johan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daerah/Johan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Negeri/Johan ( Anjuran BSMM Cawangan Negeri Sembilan )

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Negeri/Festival Negeri

 

 

 

 

Negeri/Naib Johan

 

 

 

 

Unit Belia BSMM terbaik tahun 2011

 

 

Negeri/Naib johan

 

 

Daerah/Tempat Ketiga

 

 

 

 

Negeri/Johan

 

 

 

 

Daerah/Naib Johan

 

 

 

 

 

Negeri/Johan

 

 

 

 

Peringkat SUKMA 2011

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Peringkat Kebangsaan

 

 

 

 

Negeri/Naib Johan

  CATATAN

-Naib Johan ( Kategori Pengurus Terbaik dalam Konvensyen Keusahawanan Koperasi peringkat Kebangsaan 2011 ).

 

 

 

-Johan Keseluruhan kumpulan Pertandingan Pertolongan Cemas BSMM Peringkat Kebangsaan 2010.

 

-2010 11th World Chin Woo Martial Arts & Cultural Assembly yang telah diadakan di Shanghai China.

-Johan Peringkat Negeri 2011

 

 

- Perseorangan LB18 Kejohanan Ping Pong MSSDS Zon 2

 

 

 

 

- Pertandingan Kaligrafi

 

 

 

 

- Pertandingan Public Speaking Daerah Seremban2 dan peringkat negeri.

 

 

 

 

 

- Pertandingan Coral Speaking Daerah Seremban 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Kejohanan Bola Keranjang Daerah Seremban 2

 

 

 

 

 

-Telahmengadakan persembahan Tarian Piring Seribu di padang MPS Seremban ( Malaysia Book Of Records)

 

 

 

 

 

 

 

- Kategori Kawad Kaki - Johan Keseluruhan

- Kategori Uniform Terbaik – Tempat Ketiga

- Komander Terbaik - Chong Wui Jun

 

 

 

- Telah Dianugerahkan Pengakap Raja

 

 

 

-Mendapat tempat ketiga dalam pertandingan sajak.

 

 

 

 

-Pertandingan lagu Folk Cina

 

 

 

- Piala Pusingan dianugerahkan kepada En. Thong Kok Chaw oleh Pengerusi BSMM Peringkat Negeri Sembilan Datuk Wong

 

 

- Pertandingan Keusahawanan Koperasi Sekolah 2011

 

- Pertandinag Nyanyian Solo Minus One

 

 

 

- Pertandingan IHL perempuan

 

 

 

 

-  Kejohanan bola keranjang daerah seremban 2 perempuan bawah 18 tahun .

 

 

 

 

- Pertandingan Pertolongan Cemas 

 

 

 

 

- Dipilih mewakili pasukan N.Sembilan ke Peringkat MSSM 2011.

 

 

 

 

 

 

 

 

- Mewakili Pasukan Bola Keranjang

 

 

 

 

- Mewakili Daerah Seremban ke Peringkat Negeri tahun 2011.

 

 

 

- Tempat ketiga Kawad Kaki NGO 2011.

 

 

 

- Mendapat Anugerah Perak dalam Program Semarak Teater Sekolah Menengah 2011.

 

 

 

 - Pasukan Ping-Pong Perseorangan LB15.